en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
نقش فرهنگ در پیشرفت جامعه
1426


به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،سردار فتح‌الله جمیری صبح پنجشنبه در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: بخش فرهنگ یکی از حساس‌ترین بخش‌ها در هر جامعه است که در توسعه و پیشرفت جامعه تاثیرگذار است.
وی بر لزوم تقویت برنامه‌های فرهنگی درج امعه تاکید کرد و ادامه داد: یکی از دغدغه‌های مهم در جهان بحث فرهنگ است و تاثیرات زیادی در پیشرفت جامعه دارد.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: ما در این حوزه آماده همکاری در تمام زمینه‌های حوزه فرهنگی، هنری و اجتماعی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این دیدار اظهار داشت: کارهای فرهنگی را باید با تعامل، همکاری و همدلی حل کرد و از مشکلات سر راه آن عبور کرد.
حمیده ماحوزی با اشاره به اینکه فعالیت فرهنگی و هنری زیربنای اصلی توسعه است افزود: این اداره کل به عنوان مجری برنامه‌های فرهنگی و هنری از طرح‌ها و برنامه‌های علاقمندان در این عرصه استقبال می‌کند.
وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری استانی می‌تواند از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.
در پایان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برای همکاری در کارهای فرهنگی به فرماندهی سپاه امام صادق لوح تقدیر برای روز پاسدار اهداء کرد.

نقش بالای فرهنگ در پیشرفت جامعه